Advokatfirmaet KYRRE
ForsideOm ossMedarbeidereKontakt +47 55 36 20 60

Advokatfirmaet Kyrre ANS ble etablert i 2003 av fire advokater med lang erfaring fra andre advokatvirksomheter.

Vi er i dag 12 advokater og 3 advokatassistenter.

Vi yter effektiv og sikker juridisk bistand til bedrifter og næringsdrivende, samt kommuner og andre offentlige instanser. I tillegg yter vi bistand til privatpersoner, særlig i saker knyttet til arbeidsrettslige forhold, fast eiendoms rettsforhold, skifteoppgjør og personskadeerstatning. Vi har omfattende erfaring fra granskingsoppdrag.

Atle Birkeland
Partner. Advokat og siviløkonom
Født: 1960
E-post: atle.birkeland@kyrre-bergen.no
Telefon: +47 55 36 20 60

Einar Drægebø
Partner
Født: 1961
E-post: einar.dragebo@kyrre-bergen.no
Telefon: +47 55 36 20 60
Mobil: +47 480 95 700

Gunhild Resen-Fellie
Advokat
Født: 1981
E-post: gunhild.resen-fellie@kyrre-bergen.no
Telefon: +47 55 36 20 60
Mobil: + 47 906 27 779

Jakob Chr. Christensen
Partner. Møterett for Høyesterett (H)
Født: 1972
E-post: jakob.christensen@kyrre-bergen.no
Telefon: +47 55 36 20 60
Mobil: +47 994 09 609

Karsten Krüger Engedal
Advokat
Født: 1974
E-post: karsten.engedal@kyrre-bergen.no
Telefon: +47 55 36 20 60

Lars Stakston Kvinge
Advokat
Født: 1981
E-post: lars.kvinge@kyrre-bergen.no
Telefon: +47 55 36 20 60
Mobil: +47 926 15 310

Magnus Thomassen
Advokat
Født: 1981
E-mail: magnus.thomassen@kyrre-bergen.no
Telefon: +47 55 36 20 70
Mobil: +47 977 48 015

Mari Brügger Villanger
Advokat
Født: 1988
E-mail: mari.villanger@kyrre-bergen.no
Telefon: +47 55 36 20 75
Mobil: +47 971 49 360

Roald Angelfoss
Partner. Møterett for Høyesterett (H)
Født: 1951
E-post: roald.angelfoss@kyrre-bergen.no
Telefon: + 47 55 36 20 60
Mobil: + 47 908 36 857

Sølvi Nyvoll Tangen
Advokat
Født: 1976
E-post: solvi.tangen@kyrre-bergen.no
Telefon: +47 55 36 20 71
Mobil: +47 970 55 553

Stig Åkenes Johnsen
Partner. Møterett for Høyesterett (H)
Født: 1966
E-post: stig.johnsen@kyrre-bergen.no
Telefon: +47 55 36 20 60
Mobil: +47 473 47 077

© Advokatfirmaet Kyrre ANS
Strandgaten 209, Bergen, Postboks 1826 Nordnes, 5816 Bergen
TLF: 55362060 - FAX: 55362061 - e- post: firmapost@kyrre-bergen.no